Innowacyjne lodówki dla efektywnego przechowywania żywności

Lodówki wolnostojące INDESIT

Indesit jest znanym, włoskim producentem sprzętu AGD o ugruntowanej pozycji na rynku europejskim. Marka ta oferuje nowoczesne, praktyczne, przystępne cenowo i niezawodne urządzenia do użytku w gospodarstwach domowych.

Indesit – włoska marka na europejskim poziomie

Wszystkie produkty, w tym lodówki wolnostojące Indesit, projektowane są z myślą, aby ułatwić codzienne czynności domowe, zapewnić niezawodne działanie, energooszczędność i trwałość użytkowania. Marka Indesit stawia szczególny nacisk na innowacje technologiczne, które zdecydowanie poprawiają wydajność urządzeń, a dla korzystających z nich ludzi oznaczają wygodę użytkowania.

Nowoczesne lodówki w klasie A+

Najnowsze lodówki wolnostojące INDESIT stanowią odpowiedź na coraz wyższe wymagania konsumentów co do funkcjonalności, efektywności chłodzenia i przechowywania żywności. Lodówki tej marki to także ukłon w stronę osób rozsądnie gospodarujących domowymi wydatkami. Dzięki sprzętom AGD marki INDESIT produkty spożywcze w świeżości można zachować jeszcze dłużej. Nowoczesny, opatentowany przez producenta, system chłodzenia Total No Frost, dostępny w wielu modelach skutecznie zapobiega tworzeniu się grubej warstwy szronu w zamrażalniku, dzięki czemu nie ma potrzeby go rozmrażać. Innowacyjne lodówki Indesit zostały dodatkowo wyposażone w kolumnę pionową z systemem Multiflow, który odpowiada za równomierne rozprowadzanie schłodzonego powietrza wewnątrz urządzenia, a także wspomaga przywrócić odpowiednią temperaturę tuż po zamknięciu drzwi lodówki. Dzięki takim innowacyjnym wdrożeniom lodówki wolnostojące Indesit zyskały klasę energetyczną A+, która pozwala oszczędzić energię o nawet 25% w porównaniu do urządzeń z klasy A.

Zobacz również  Zasady bezpiecznego etykietowania

Innowacyjny panel i intuicyjna obsługa

Indesit oznacza nie tylko wiele funkcji oraz rozwiązań przyjaznych dla użytkownika, ale także niepowtarzalny design. Na szczególną uwagę zasługuje nowoczesny, niezwykle praktyczny wyświetlacz wraz z panelem sterującym, zlokalizowany z boku, na drzwiach lodówki. Funkcjonalny, a jednocześnie prosty w użyciu wyświetlacz, został wyposażony w intuicyjne przyciski, które umożliwiają szybkie włączenie odpowiedniego programu. Nowoczesny panel diodowy wskazuje na tryb pracy lodówki, w jakim aktualnie się ona znajduje, a także pozwala na ustawienie potrzebnej temperatury wewnątrz. Panel specjalnym sygnałem dźwiękowym informuje także o otwartych drzwiach lodówki. Wyświetlacz ten stanowi nie tylko stylowy gadżet, ale daje możliwość dostosowania urządzenia do potrzeb użytkowników.

System cyrkulacji powietrza

Najnowsze modele lodówek oferują system chłodzenia Indesit Pure Wind Plus, który stanowi alternatywę dla wcześniejszego Total No Frost. Jest to innowacja opatentowana przez firmę Indesit, która aktualnie dostępna jest w wielu modelach lodówek wolnostojących. System jest wyposażony w specjalny wentylator umieszczony z tyłu lodówki, który optymalizuje cyrkulację schłodzonego powietrza oraz wilgoć, a także pozwala na ekspresowe obniżanie temperatury.

Dodaj komentarz