Apple iPhone Czarny – specyfikacja i dostępne modele

Apple iPhone Czarny

Rynek smartfonów to miejsce, gdzie cały czas wiele się dzieje. Nieustannie możemy spodziewać się nowości i co równie istotne, ludzie raczej nie przywiązują się do swoich urządzeń. Smartfony użytkowane są wyłącznie przez jakiś (stosunkowo krótki) czas. Potem oczywiście szuka się czegoś nowego i co zrozumiałe, lepszego.

Apple iPhone Czarny?

Podczas poszukiwań smartfona można zwracać uwagę na różne aspekty – nawet na kolor. Załóżmy, że potrzebny jest Apple iPhone czarny – na co możemy się zdecydować?

Jeśli ma być czarny iPhone, to może dobrym wyborem będzie iPhone 11? Urządzenie to posiada wyświetlacz Liquid Retina o przekątnej 6,1 cala. Przycisk boczny widnieje po prawej stronie urządzenia. Z tyłu mamy 2 aparaty 12 MP – obiektyw ultraszerokątny i szerokątny. Na tyle jest także lampa błyskowa True Tone z dwiema diodami LED. Nie brakuje również kieszeni na kartę SIM.

Wśród dostępnych możliwości jest choćby iPhone SE (2. generacji). Model ten pojawił się na rynku w 2020 roku. Pojemność tego urządzenia może wynieść 64,128 lub 256 GB. Przekątna wyświetlacza wynosi 4,7 cala. Przód płaski mający zaokrąglone krawędzie. Przycisk boczny umieszczono po prawej stronie urządzenia. Warto też pamiętać o tym, że z tyłu urządzenia znalazło się miejsce na True Tone z 4 diodami LED, natomiast z prawej mamy kieszeń na kartę SIM.

Zobacz również  Co to jest email marketing? Dowiedz się, jak to działa

Jednym z rozwiązań jest też iPhone 12. Ta propozycja również pojawiła się na rynku w 2020 roku. Wszyscy pamiętamy, jak trudny to był dla wszystkich rok, ale życie musiało mimo wszystko toczyć się swoim naturalnym rytmem. Pojemność urządzenia może wynieść 64,128 lub 256 GB. Smartfon posiada sięgający samej krawędzi obudowy wyświetlacz Super Retina XDR, którego przekątna to 6,1 cala. Przycisk boczny mamy po prawej stronie urządzenia. Z tyłu możemy znaleźć 2 aparaty 12 MP. Co więcej, mamy obiektyw ultraszerokątny i szerokątny. Do tego lampa błyskowa True Tone z dwiema diodami LED czy kieszeń na kartę SIM.

Skoro jest iPhone12, to można też zatrzymać się przy wersji mini. W przypadku tego modelu pojemność jest taka sama. Wyświetlacz Super Retina XDR ma przekątną 5,4 cala. Takie same są również aparaty i naturalnie także możemy mówić o obiektywie ultraszerokątnym i szerokątnym. Przycisk boczny po prawej stronie urządzenia. Rzecz jasna nie brakuje też lampy błyskowej True Tone z dwiema diodami LED czy kieszeni z myślą o karcie SIM.

Określenie oczekiwań

To oczywiście tylko przykłady tego, co można znaleźć. Na wybór nie można narzekać, ale też trzeba pamiętać o tym, że wszystko zaczyna się od właściwego określenia oczekiwań. Jeśli jest z tym jakiś kłopot, potem trudno znaleźć coś, co spełni pojawiające się oczekiwania. Do tego kolor może mieć znaczenie (nawet spore), ale nie można zapominać o innych informacjach związanych z urządzeniem. Przy każdym urządzeniu znajdziemy masę niezwykle cennych wiadomości.

Zobacz również  3 błędy popełniane w email marketingu

Czy zdajesz sobie sprawę z tego, jak przedstawiają się Twoje oczekiwania?

Dodaj komentarz