Dlaczego warto postawić na wydruk wizytówek własnego projektu?

Posiadanie wizytówki sprawia, że przedsiębiorca jest przygotowany na każdą okazję biznesową. Bez względu na to, czy chcesz zrobić dobre pierwsze wrażenie, czy utrwalić wizerunek swojej marki, spersonalizowany druk wizytówek pozwoli Twojej firmie przekazać informacje kontaktowe w przykuwający uwagę sposób. Indywidualnie zaprojektowane karty biznesowe pozwolą Ci wyróżnić się na rynku oraz utrwalić na papierze wszystkie wartości, którymi kieruje się Twoja marka.

Wydruk wizytówek to dobra inwestycja

Druk wizytówek według własnego projektu to jeden z pierwszych kroków, jakie warto wykonać po rozpoczęciu własnej działalności gospodarczej. Niskie koszty związane ze stworzeniem spersonalizowanej karty biznesowej sprawiają, że wydruk wizytówek cieszy się niesłabnącą popularnością. Nawet niewielki budżet pozwoli wyróżnić się na tle konkurencji i zyskać uwagę klientów.

Czy warto postawić na druk wizytówek z uszlachetnieniem?

Obecnie wizytówki wykonuje się na wielu rodzajach arkuszy. W przypadku projektów na papierze kredowym błyszczącym lub matowym oraz satynie, możliwe jest uszlachetnienie projektu z wykorzystaniem folii, tłoczeń i lakieru UV. Jedną z firm, oferujących tego typu usługi, jest firma Stempleks. Umożliwia ona również wydruk wizytówek z pliku, dzięki czemu nowo powstały projekt jest w zupełności zgodny z koncepcją Klienta.

Druk wizytówek może być jednostronny lub dwustronny

Cena pakietu wizytówek od Stempleks nie zmienia się bez względu na wybraną metodę zadrukowania papieru. Zamówienie wizytówek opiera się o prostą i przejrzystą ofertę. Zarówno kolorowe, jak i czarno-białe projekty są realizowane na tych samych warunkach – kosztów zamówienia nie podnosi również wydruk wizytówek dwustronnych.

Zobacz również  Jaka franczyza w domu?

Dodaj komentarz